Regulamin

Notatki z podziemia...

REGULAMIN

Właścicielem witryny internetowej jak i antykwariatu na niej prowadzonego jest firma Notatki z podziemia... zajmująca się sprzedażą książek,dzieł sztuki oraz staroci.

Naszą ambicją jest oferowanie swoim klientom oferty oraz obsługi na najwyższym poziomie. 

Dane Firmy:

Notatki z podziemia...

Kamil Małyszko

ul.Jęczmienna 31

 15-171 Białystok

NIP:9662133555
tel :533690004
Numer konta bankowego dla przelewów z terenu Polski : 17 1020 1332 0000 1102 0912 3466   

 

1.Zamówień w naszym sklepie można dokonywać poprzez formularz  zamówień. Każdy klient bez względu na formę dokonania zamówienia tzn. przez telefon lub za pośrednictwem panelu sklepu internetowego akceptuje poniższy regulamin.   

2.Każdy z klientów logujących się lub dokonujących zakupów w naszym sklepie bez logowania wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Notatki z podziemia... .   
Firma Notatki z podziemia... przetwarza i przechowuje dane klientów witryny internetowej www.notatkizpodziemia.pl zgodnie z polskim prawem a w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.  (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z pzn. zm.).

3.Firma Notatki z podziemia... zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień które budzą nasze wątpliwości np. niepełny adres , brak numeru kontaktowego itp.   
Jednocześnie wymagamy od każdego z klientów podania aktualnego numeru telefonu stacjonarnego bądź komórkowego oraz adresu e-mail w celu kontaktu w sprawie zamówienia.

4.Sklep działa przez 24 godziny na dobę i przez okrągły rok. Oznacza to że każdy z klientów może składać zamówienie bez względu na porę dnia. Nie oznacza to jednak że nasz personel pracuje 24 godziny na dobę. Telefony w naszej firmie działają od 9 do 17 – od poniedziałku do piątku w sobote i niedzielę magazyn jest zamknięty. 

5.Wszystkie ceny podane w sklepie Notatki z podziemia... są cenami w złotych polskich.
Notatki z podziemia... zobowiązuję się informować swoich klientów o zmianach cen które mogą wystąpić po złożeniu zamówienia , jeżeli cena w takim przypadku nie będzie odpowiadać klientowi zamówienie będzie od razu anulowane.   
Przygotowanie towaru do wysyłki zajmuje nam od 24 do 72 godziny w dni robocze. Firma Notatki z podziemia... nie pracuje jedynie w soboty i niedziele. Wszystkie paczki są więc wysyłane od poniedziałku do piątku ( włącznie ) za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Poczty Polskiej .

 

6.Firma Notatki z podziemia... nie odpowiada za opóźnienia w dostarczeniu paczek spowodowane niekompetencją Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Inpost i innych. Jednocześnie zobowiązuje się do maksymalnie szybkiej realizacji składanych zamówień. W przypadku gdy klient sklepu odmówi przyjęcia wysłanego produktu bez wcześniejszego kontaku, obciąża się go wszelkimi poniesionymi kosztami.

7.Zamówienia dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. W przypadku kiedy klient jest już zalogowany w naszym sklepie ale pragnie by wysyłka dotarła na inny adres prosimy o umieszczenie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Jeżeli nie będzie takiej informacji paczka zostanie wysłana na adres z formularza zamówień. Wszelkie informacje o zmianach adresu, smaku, ilości i rodzaju asortymentu przyjmujemy jedynie drogą mailową, oznacza to że nie uznajemy zmian dokonywanych np . za pośrednictwem połączeń telefonicznych.  Wycofanie zamówienia jest możliwe do póki zamówienie ma status niezrealizowanego w momencie zmiany statusu na „zamówienie wysłane” jego wycofanie nie jest już możliwe a wszelkie koszty związane z nieodebraniem paczki ponosi klient.

 

8.Kupując produkty w naszym sklepie można zwrócić towar do 14 dni roboczych bez podania przyczyny , zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Zwrot lub wymiana towaru odbywa się zawsze na koszt klienta. Zwrotu należy dokonać pod adres Notatki z podziemia... ul.Jęczmienna 31 15-171 Białystok w przypadku reklamacji można z nami się kontaktować pod numerem telefonu: 533690004 lub adresem email: antykwariat@notatkizpodziemia.pl

 

9.W przypadku zaginięcia paczki spowodowanego przez Pocztę Polską S.A. lub Kuriera InPost  firma Notatki z podziemia... zobowiązuje się do natychmiastowego złożenia reklamacji u przewoźnika. Czas reklamacji przedłuża się w takim  przypadku o czas potrzebny firmie przewozowej do rozpatrzenia reklamacji. W przypadku Poczty Polskiej S.A. czynności wyjaśniające trwają jeden miesiąc  , w przypadku Kuriera InPost nawet do trzech miesięcy. Firma Notatki z podziemia... czych od otrzymania odszkodowania od przewoźnika wymienionego wyżej. Zwrot pieniędzy odbywa się zawsze za pomocą przelewu bankowego na konto uprzednio wskazane przez osobę dokonującą reklamacji.

10.Firma Notatki z podziemia... nie ponosi odpowiedzialności za długość dostarczania paczki przez tzw. przewoźników tzn. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej współpracującej z naszą firmą. Firma HNotatki z podziemia...odpowiada za towar do momentu dostarczenia jej do przewoźnika. Dowodem na dostarczenie towaru do przewoźnika a jednocześnie dowodem dopełnienia umowy kupna sprzedaży zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego są pokwitowania wystawione przez przewoźników.

11.Reklamacje za dokonane zamówienie w sklepie Notatki z podziemia... można składać do 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wszelkie reklamacje po upływie tego terminu będą nieskuteczne.  

12.Promocje w sklepie Notatki z podziemia... nie łączą się z innym promocjami oznacza to że kupujący przy zakupie towaru z darmową wysyłką nie może liczyć na darmową wysyłkę innych produktów nie objętych taką promocją, chyba że w opisie przedmiotu znajduje się taka informacja. Produkty z kategorii promocje nie zliczają się również do ogólnego obrotu z zamówienia który upoważnia do odbioru dodatkowych prezentów lub darmowej wysyłki.

13.Każdy z klientów dokonując zakupów na naszych aukcjach akceptuje jednocześnie powyższy regulamin i zezwala na wysyłanie do niego ofert marketingowych za pośrednictwem email.

14.Firma Notatki z podziemia... zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i poleca klientom ponowne zapoznanie się z nim przy dokonywaniu nowego zamówienia, ponieważ każdy zakup łączy się bezpośrednio z jego akceptacją.

15.Oferta zawarta na stronie Notatki z podziemia... jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność będące w opisie, tytule czy cenie produktów.

16.Po odstapieniu od zamowienia zwrot pieniedzy dokonywany jest do 30 dni roboczych.

Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe potanowienia pozostają w mocy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl